Astrolog Pınar Gürel

Pınar Gürel

Astroloji Danışmanı ve Eğitmeni

1971 İstanbul doğumlu olan Pınar Gürel 2 çocuk annesidir. Güneş burcu Balık, Yükseleni Boğa, Ay burcu Terazi’dir.

1992 senesinde İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, 1992-1993 senelerinde İstanbul Teknik Üniversitesi Yoğun İngilizce Programına devam etmiş ve 1993 Kasım ayında iş hayatına atılmıştır. 2010 senesine kadar Türkiye’nin önde gelen firmalarında pazarlama departmanlarında görev aldıktan sonra, 2010 senesinden itibaren astrolojiye duyduğu yoğun ilgi nedeniyle ulaşabildiği tüm kaynakları ve önemli astrologların yazılarını okumaya başlamıştır. Daha sonra hayatındaki zorlu bir süreçte danışmanlıklar almış ve akabinde bu sonsuz deryanın içine daha fazla girmesi gerektiğine karar vermiştir.

2014 Nisan ayıyla birlikte astrolojik donanımını güçlendirmek ve astrolojiyi profesyonel olarak yapmak amacıyla yoğun eğitimler almaya başlamıştır. Temel Seviye Eğitimini tamamladıktan sonra geri kalan eğitiminde yoluna, Türkiye’de astrolojinin hak ettiği yerlere gelmesi amacıyla üstün çalışmalarda bulunan değerli hocaları  Sn.Devrim Dölen ve Sn.Devrim Yılmazer ile devam etmeye karar vermiştir. Orta ve ileri seviye eğitimlerini Astroloji Türkiye Akademisi bünyesinde tamamlamış olmasına rağmen astrolojiye duyduğu tutkuyla birlikte öğrencilik sürecinin hiçbir zaman bitmeyeceğine inanan astrologlardan biri olmuştur.

Hali hazırda sahibi olduğu ve İstanbul Anadolu Yakasındaki “Pınar Gürel Astrolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi” bünyesinde danışmanlıklar ve eğitimler vermektedir. Danışmanlık hizmeti verdiği her bir danışanının haritasını incelerken, adeta karşısındaki kişinin ruhuna büründüğünü hissederek, danışanlarına haritalarındaki şifrelerden yola çıkarak, hayatın onlara getireceği güçlü ve zayıf noktalarla ilgili yönlendirmeler ve tavsiyelerde bulunmaktadır İlaveten astrolojiyi öğrenmek ve profesyonel meslek olarak yapmak isteyenlere, gene astroloji okulu bünyesinde grup ve özel dersler vermekte, eğitim sonunda programı başarılı olarak tamamlayan öğrencilerine sertifikalarını teslim etmektedir. Astroloji eğitimi.

Youtube kanalında güncel çektiği burç videolarıyla takipçilerini aylık ve haftalık etkiler konusunda bilgilendiren, diğer sosyal medya hesaplarından yazılarını paylaşan Pınar Gürel, ayrıca Astroloji Derneği üyesidir.

Astroloji doğduğumuz an ve konum itibariyle sadece kendimize özel, parmak izi misali kaderimizin şifrelerini bize gösteren önemli bir rehber, muazzam bir sistemdir. – Pınar Gürel