ANİ TELEFON VE MESAJLAŞMALAR GÜNDEMİMİZE GİREBİLECEĞİ GİBİ, BİR ANDA BAŞLAYAN AŞKLAR DA YAŞANABİLİR. KONUŞMALARDA VE YAZIŞMALARDA HEYECAN ARTIYOR.

Düşüncelerimizde, yazışmalarımızda, konuşmalarımızda ve gelen-giden mesajlarda ani, düşünmeden anlık hareket edebileceğimiz gibi iletişim, eğitim ve ilişkilerimizde sürpriz gelişmelerle de karşılaşabiliriz.

Çok istediğimiz ama bugüne kadar gelmeyen mesaj veya telefon görüşmeleri bu dönemde, hiç beklemediğimiz bir anda gelebilir.

Kardeşlerimiz, kuzenlerimiz ve yakın akrabalarımızdan gelecek sürprizlere açık olabiliriz, beklemediğimiz fırsatlarla karşılaşabiliriz.

İmzada bekleyen evraklarımızın ve mahkeme kararlarımızın sonucunu kısa sürede alabiliriz.

Sevdiklerimizle yaptığımız sohbetler keyifli ve eğlenceli olur, konuşmalar hızla ilerler.

Bugünlerde aklımıza orijinal, birçok fikir gelir. Size tavsiyem -zamanı geldiğinde değerlendirmek üzere- bu fikirleri hep not alın. Aksi takdirde hızla gelen düşüncelerin hızla aklımızdan gittiğini görebiliriz.

Bu dönemde düşüncelerimizde, kararlarımızda sabitlik sağlamak çok güç olur, birçok konuda kararsızlık yaşadığımızı görebiliriz.

Trafikte dikkatli olmalıyız, hız yapma isteğimiz artabileceği gibi kazalara, yaralanmalara ve sakatlanmalara açık olabiliriz.

Fazla irdelemeden düşündüğümüz, ani iletişim tepkileri verdiğimiz takdirde, konuşmalarda ve yazışmalarda restleşmeler, iletişimin kesilmesi yaşanabilir. O yüzden ani tepkilerden kaçınmalıyız.

Eller, kollar ve omuzlarda seğirmeler, tikler meydana gelebilir.

Buluş, tez çalışmaları, bilimsel çalışmalar ve el işleri için çok uygun bir dönemdir. Bu dönemde başlanan işler tıkır tıkır, hızlı bir şekilde ilerler.

Etki süresi: 5 gün

Sevgilerimle,

Pınar GÜRÇAY